Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Hjem   |   Kampanjer   |   Service   |   Kontakt oss   |   Om oss
    
   
Logg inn
Glemt passord?
Forsiden Datamaskiner Hjem/Fritid Kamera Komponenter Lagring Minne
Søk
 
 
   

Nettverkstilbehør

Produsenter: ROLINE     
Start wizard  
Endre søk
Sorter på 
Viser 1-36 av 36 produkter
ROLINE
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
ROLINE VALUE S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Red. 2.0m Factory Sealed
ROLINE VALUE S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Red. 2.0m Factory Sealed
SKU: 21.99.1241
30,-
 
Kjøp
(24,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE TYLLE RØD FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
ROLINE TYLLE RØD FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
SKU: 30.10.9019
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE VALUE TYLLE SORT FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
ROLINE VALUE TYLLE SORT FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
SKU: 30.09.9914
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE TYLLE HVID FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
ROLINE TYLLE HVID FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
SKU: 30139006
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE TYLLE GUL FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
ROLINE TYLLE GUL FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
SKU: 30.10.9020
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE TYLLE GRØN  FOR RJ45 Factory Sealed
ROLINE TYLLE GRØN FOR RJ45 Factory Sealed
SKU: 30.09.9005
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE TYLLE GRÃ… FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
ROLINE TYLLE GRÃ… FOR RJ45 MODULARSTIKLANG 10 STK. Factory Sealed
SKU: 30.11.9025
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Kjøp
(27,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE UTP1-8/8  BEN 1 - BEN 1  DB HUN ADAPTOR, CAT.5E
ROLINE UTP1-8/8 BEN 1 - BEN 1 DB HUN ADAPTOR, CAT.5E
SKU: 21.17.3001
Produkt: Kabelkomponenter
41,-
 
Kjøp
(32,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Lockable RJ45 Plug with Key  Factory Sealed
ROLINE Lockable RJ45 Plug with Key Factory Sealed
SKU: 21.17.3067
Produkt: Diverse
43,-
 
Kjøp
(34,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Patch cord boot RJ45 modular
ROLINE Patch cord boot RJ45 modular
SKU: 12.01.1085
Produkt: Kabelkomponenter
46,-
 
Kjøp
(36,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Keyst. Coupler. Cat6. UTP. black  Factory Sealed
ROLINE Keyst. Coupler. Cat6. UTP. black Factory Sealed
SKU: 21.17.3003
Produkt: Kabelkomponenter
47,-
 
Kjøp
(37,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE FO Keyst.Jack. LC Duplex MM. OM3  Factory Sealed
ROLINE FO Keyst.Jack. LC Duplex MM. OM3 Factory Sealed
SKU: 21.17.0001
Produkt: Kabelkomponenter
53,-
 
Kjøp
(42,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE C6 Keystone Slim. UTP.tooll..blk.  Factory Sealed
ROLINE C6 Keystone Slim. UTP.tooll..blk. Factory Sealed
SKU: 26.11.0375
Produkt: Kabelkomponenter
56,-
 
Kjøp
(44,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE CAT.6UTP  BEN 1 - BEN 1  DB HUN ADAPTOR, CAT.6
ROLINE CAT.6UTP BEN 1 - BEN 1 DB HUN ADAPTOR, CAT.6
SKU: 21.17.3043
Produkt: Kabelkomponenter
57,-
 
Kjøp
(45,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE UTP T-8/8 ETHERNET ADAPTO RKABEL, SPLIT CAT.5E 17CM
ROLINE UTP T-8/8 ETHERNET ADAPTO RKABEL, SPLIT CAT.5E 17CM
SKU: 21.99.3045
Produkt: Nettverksverktøy
58,-
 
Kjøp
(46,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Keyst. Coupler. Cat6. STP. silver  Factory Sealed
ROLINE Keyst. Coupler. Cat6. STP. silver Factory Sealed
SKU: 21.17.3004
Produkt: Kabelkomponenter
59,-
 
Kjøp
(47,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE VALUE Connection Module Cat6a. STP. White Factory Sealed
ROLINE VALUE Connection Module Cat6a. STP. White Factory Sealed
SKU: 26.99.0380
62,-
 
Kjøp
(49,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE C6A Keystone Slim. UTP.tooll..blk  Factory Sealed
ROLINE C6A Keystone Slim. UTP.tooll..blk Factory Sealed
SKU: 26.11.0376
Produkt: Kabelkomponenter
67,-
 
Kjøp
(53,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE, DUPLEX
SKU: 21.17.0035
Produkt: Kabelkomponenter
68,-
 
Kjøp
(54,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Keystone Modular Coupler C6A. STP  Factory Sealed
ROLINE Keystone Modular Coupler C6A. STP Factory Sealed
SKU: 21.17.3006
Produkt: Kabelkomponenter
74,-
 
Kjøp
(59,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Grey. 3.0m Factory Sealed
ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: 21.15.3906
75,-
 
Kjøp
(60,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE CAT.6 STP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LEDN. 10 STK.
ROLINE CAT.6 STP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LEDN. 10 STK.
SKU: 21.17.3061
Produkt: Kabelkomponenter
86,-
 
Kjøp
(68,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE C6 Keystone Slim. STP.toolless  Factory Sealed
ROLINE C6 Keystone Slim. STP.toolless Factory Sealed
SKU: 26.11.0377
Produkt: Kabelkomponenter
86,-
 
Kjøp
(68,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE SAMLEBOKS FOR STP CAT.6
ROLINE SAMLEBOKS FOR STP CAT.6
SKU: 21.17.3065
Produkt: Diverse
91,-
 
Kjøp
(72,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Cat6 Mod.Plug STP.solid. 10pcs.  Factory Sealed
ROLINE Cat6 Mod.Plug STP.solid. 10pcs. Factory Sealed
SKU: 21.17.3063
Produkt: Kabelkomponenter
95,-
 
Kjøp
(76,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Cat6 Mod.Plug UTP.solid.10pcs.  Factory Sealed
ROLINE Cat6 Mod.Plug UTP.solid.10pcs. Factory Sealed
SKU: 21.17.3062
Produkt: Kabelkomponenter
95,-
 
Kjøp
(76,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE VALUE RJ45 Coupler. Cat6. STP. Dust- / Waterproof Factory Sealed
ROLINE VALUE RJ45 Coupler. Cat6. STP. Dust- / Waterproof Factory Sealed
SKU: 21.99.3005
Produkt: Kabelkomponenter
105,-
 
Kjøp
(84,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE Power Cable with K connector - angle/ C13 Factory Sealed
ROLINE Power Cable with K connector - angle/ C13 Factory Sealed
SKU: 30.07.9133
Produkt: Kabelkomponenter
108,-
 
Kjøp
(86,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE FO Cable 9/125µ. OS2. LC/LC. Yellow. 5.0m Factory Sealed
ROLINE FO Cable 9/125µ. OS2. LC/LC. Yellow. 5.0m Factory Sealed
SKU: 21.15.8794
147,-
 
Kjøp
(117,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE 19" kopplingspanel Keystone ram cat.6 UTP, 24 port, svart
ROLINE 19" kopplingspanel Keystone ram cat.6 UTP, 24 port, svart
SKU: 26.11.0357
Produkt: Patch Panel
153,-
 
Kjøp
(122,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE STP CAT6  19" TOM PATCHPA NEL 1U, FOR 24 KEY   SORT
ROLINE STP CAT6 19" TOM PATCHPA NEL 1U, FOR 24 KEY SORT
SKU: 26.11.0360
Produkt: Patch Panel
226,-
 
Kjøp
(180,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE CAT.6 UTP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LEDN. 10 STK.
ROLINE CAT.6 UTP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LEDN. 10 STK.
SKU: 21.17.3060
Produkt: Kabelkomponenter
314,-
 
Kjøp
(251,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE CAT.6 STP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LED100 STK. Factory Sealed
ROLINE CAT.6 STP 8/8 NETVÆRK STI K RUND BLØD LED100 STK. Factory Sealed
SKU: 30.11.9026
Produkt: Kabelkomponenter
626,-
 
Kjøp
(500,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE UTP CAT.6 UTP PATCH PANEL  180* 24 PORT- 1HE   SORT
ROLINE UTP CAT.6 UTP PATCH PANEL 180* 24 PORT- 1HE SORT
SKU: 26.11.0362
Produkt: Patch Panel
632,-
 
Kjøp
(505,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE VALUE 19" PatchPanel Cat6a. 24 Ports. UTP. Black Factory Sealed
ROLINE VALUE 19" PatchPanel Cat6a. 24 Ports. UTP. Black Factory Sealed
SKU: 26.99.0357
Produkt: Patch Panel
650,-
 
Kjøp
(520,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ROLINE 1x RS232 Device Server via Eth.  Factory Sealed
ROLINE 1x RS232 Device Server via Eth. Factory Sealed
SKU: 15060503
Produkt: Mediekonverterere
1 395,-
 
Kjøp
(1 116,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Viser 1-36 av 36 produkter
Handlekurven
Handlekurven din er tom.
Konfiguratorer
Rett i postkassen
Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost
    Velg

 

 

Kategorier     Produsenter