Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Hjem   |   Kampanjer   |   Service   |   Kontakt oss   |   Om oss
    
   
Logg inn
Glemt passord?
Forsiden Datamaskiner Hjem/Fritid Kamera Komponenter Lagring Minne
Søk
 
 
   

Viser alle produktene i denne kategorien
Start wizard  
Endre søk
Sorter på 
Viser 1-60 av 884 produkter 1 2 3 4 5 ... 15 Neste
ACTASSI
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
ACTASSI Mounting frame - White - blind cover Factory Sealed
ACTASSI Mounting frame - White - blind cover Factory Sealed
SKU: 108Y7183
Produkt: Kabelkomponenter
19,-
 
Kjøp
(15,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI Dust lid for connector outlet - Transparen Factory Sealed
ACTASSI Dust lid for connector outlet - Transparen Factory Sealed
SKU: 338T6017
Produkt: Kabelkomponenter
111,-
 
Kjøp
(88,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI S1 UTP connector CAT.5e Factory Sealed
ACTASSI S1 UTP connector CAT.5e Factory Sealed
SKU: VDIB17715U01
Produkt: Kabelkomponenter
118,-
 
Kjøp
(94,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI Connector outlet 1M wo/ connector - White Factory Sealed
ACTASSI Connector outlet 1M wo/ connector - White Factory Sealed
SKU: 588D6011
Produkt: Kabelkomponenter
122,-
 
Kjøp
(97,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI Connector outlet 1.5M wo/ connector - White Factory Sealed
ACTASSI Connector outlet 1.5M wo/ connector - White Factory Sealed
SKU: 588D6032
Produkt: Kabelkomponenter
130,-
 
Kjøp
(104,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6 Factory Sealed
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6 Factory Sealed
SKU: VDIB17716U01
Produkt: Kabelkomponenter
179,-
 
Kjøp
(143,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6a Factory Sealed
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6a Factory Sealed
SKU: VDIB1771XU01
Produkt: Kabelkomponenter
229,-
 
Kjøp
(183,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
APC
APC POE Injector
APC POE Injector
SKU: NBAC0303NA
Produkt: POE
1 367,-
 
Kjøp
(1 093,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ARUBA
ARUBA HPE Aruba RAP-3WNP (RW) 2.4G 2x2:2 11n
ARUBA HPE Aruba RAP-3WNP (RW) 2.4G 2x2:2 11n
SKU: JW294A
Produkt: Diverse
3 935,-
 
Kjøp
(3 148,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
SKU: JW795A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
11 355,-
 
Kjøp
(9 084,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ASSMANN Electronic
ASSMANN Electronic DIGITUS MINI GENDER CHANGER DSUB 9 PIN CABL
ASSMANN Electronic DIGITUS MINI GENDER CHANGER DSUB 9 PIN CABL
SKU: AK-610506-000-I
Produkt: Kabelkomponenter
24,-
 
Kjøp
(19,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ASSMANN Electronic DIGITUS MODULAR PLUG FOR ROUND CABLE CAT 6A SHIELDED ACCS
ASSMANN Electronic DIGITUS MODULAR PLUG FOR ROUND CABLE CAT 6A SHIELDED ACCS
SKU: AK-219604
Produkt: Kabelkomponenter
26,-
 
Kjøp
(20,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATEN
ATEN USB Extender, Local Unit
ATEN USB Extender, Local Unit
SKU: UCE60-AT
Produkt: Nettverksverktøy
579,-
 
Kjøp
(463,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATEN HDMI-förlängare över Ethernet-kabel,  40m, 1080p, IR
ATEN HDMI-förlängare över Ethernet-kabel, 40m, 1080p, IR
SKU: VE810-AT-G
Produkt: Nettverksverktøy
1 180,-
 
Kjøp
(944,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
SKU: SFP-1000BASE-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
298,-
 
Kjøp
(238,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
SKU: SFP-1000BASE-LX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
298,-
 
Kjøp
(238,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
SKU: GLC-LH-SMD-C
Produkt: Diverse
298,-
 
Kjøp
(238,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
SKU: MA-SFP-1GB-LX10-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
298,-
 
Kjøp
(238,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-1000Base-SXD-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
 
Kjøp
(249,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
SKU: J4858C-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
 
Kjøp
(249,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-1000Base-SX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
 
Kjøp
(249,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
SKU: J4858D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
 
Kjøp
(249,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp Netgear SFP SX 1G 850nm 550m Factory Sealed
ATOP Comp Netgear SFP SX 1G 850nm 550m Factory Sealed
SKU: AGM731F-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
323,-
 
Kjøp
(258,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm  Factory Sealed
ATOP Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Factory Sealed
SKU: 407-BBOR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
323,-
 
Kjøp
(258,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
SKU: J4859D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
353,-
 
Kjøp
(282,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
SKU: J4859C-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
353,-
 
Kjøp
(282,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-1000Base-LX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
353,-
 
Kjøp
(282,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-1000Base-LXD-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
353,-
 
Kjøp
(282,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3M Long DAC Cable Factory Sealed
ATOP Comp HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3M Long DAC Cable Factory Sealed
SKU: JD097C-C
Produkt: Direct Attach Cable
431,-
 
Kjøp
(344,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
SKU: J4859-69301
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
458,-
 
Kjøp
(366,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 20km LC SM SMB Factory Sealed
ATOP Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 20km LC SM SMB Factory Sealed
SKU: MGBLX1-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
474,-
 
Kjøp
(379,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Factory Sealed
ATOP Compatible 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Factory Sealed
SKU: MFEFX1-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
502,-
 
Kjøp
(401,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver Factory Sealed
SKU: DGS-712-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
512,-
 
Kjøp
(409,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver Factory Sealed
ATOP Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver Factory Sealed
SKU: J8177D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
539,-
 
Kjøp
(431,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP (mini-GBIC) transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-GE-T-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
539,-
 
Kjøp
(431,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 10GBASE-SR SFP Module Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-SR SFP Module Factory Sealed
SKU: MA-SFP-10GB-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
563,-
 
Kjøp
(450,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM Factory Sealed
ATOP Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM Factory Sealed
SKU: DEM-432XT-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
563,-
 
Kjøp
(450,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver Factory Sealed
SKU: J9150A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
630,-
 
Kjøp
(504,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP+ transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP+ transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
630,-
 
Kjøp
(504,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X242 10GB Direct Attach Cable 3M Factory Sealed
ATOP Compatible X242 10GB Direct Attach Cable 3M Factory Sealed
SKU: J9283B-C
Produkt: Direct Attach Cable
648,-
 
Kjøp
(518,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) Factory Sealed
SKU: DEM-431XT-DD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
721,-
 
Kjøp
(576,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatibel X132 10G SFP+ LC LR Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatibel X132 10G SFP+ LC LR Transceiver Factory Sealed
SKU: J9151A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
734,-
 
Kjøp
(587,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 10G SFP+ LC LR Data Center Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible 10G SFP+ LC LR Data Center Transceiver Factory Sealed
SKU: JL439A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
734,-
 
Kjøp
(587,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 5M Passive DAC-SFP+ Cable Factory Sealed
ATOP Compatible 5M Passive DAC-SFP+ Cable Factory Sealed
SKU: 90Y9433-C
Produkt: Direct Attach Cable
788,-
 
Kjøp
(630,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K Factory Sealed
SKU: DEM-432XT-DD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
901,-
 
Kjøp
(720,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible 10GBASE-LR SFP Module Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-LR SFP Module Factory Sealed
SKU: MA-SFP-10GB-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
982,-
 
Kjøp
(785,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Factory Sealed
SKU: JD092B-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 127,-
 
Kjøp
(901,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X240 10G SFP+ TO SFP+ 1.2M Direct Factory Sealed
ATOP Compatible X240 10G SFP+ TO SFP+ 1.2M Direct Factory Sealed
SKU: JD096C-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 127,-
 
Kjøp
(901,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Factory Sealed
SKU: 0231A0A6-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 127,-
 
Kjøp
(901,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP SFP+ transceivermodul Factory Sealed
ATOP SFP+ transceivermodul Factory Sealed
SKU: SFP-10GE-SR-H3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 127,-
 
Kjøp
(901,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ Factory Sealed
ATOP Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ Factory Sealed
SKU: JG330A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 194,-
 
Kjøp
(955,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ Factory Sealed
SKU: DEM-435XT-DD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 465,-
 
Kjøp
(1 172,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables Factory Sealed
ATOP Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables Factory Sealed
SKU: QSFP-4SFP10G-CU3M-C
Produkt: Direct Attach Cable
1 465,-
 
Kjøp
(1 172,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m Factory Sealed
ATOP Compatible X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m Factory Sealed
SKU: JG328A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 578,-
 
Kjøp
(1 262,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Compatible  X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM Factory Sealed
ATOP Compatible X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM Factory Sealed
SKU: JL286A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7 212,-
 
Kjøp
(5 769,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ATOP Comp HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M Transceiver Factory Sealed
ATOP Comp HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M Transceiver Factory Sealed
SKU: JH233A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7 895,-
 
Kjøp
(6 316,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN
BELKIN Cat 6 UTP Snagless Patch Cable Blk 1.8m
BELKIN Cat 6 UTP Snagless Patch Cable Blk 1.8m
SKU: F2CP009BT06
Produkt: Kobberlappsnorer
66,-
 
Kjøp
(52,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 2M GREY IN
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 2M GREY IN
SKU: A3L791B02M-GRY
Produkt: Kobberlappsnorer
83,-
 
Kjøp
(66,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN CAT5e UTP Assembled Patch Cable: Grey, 3 Meters
BELKIN CAT5e UTP Assembled Patch Cable: Grey, 3 Meters
SKU: A3L791B03M-GRY
Produkt: Kobberlappsnorer
96,-
 
Kjøp
(76,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN SNAGLESS CAT6 PATCH CABLE 4PAIRRJ45M/ M 3M NS
BELKIN SNAGLESS CAT6 PATCH CABLE 4PAIRRJ45M/ M 3M NS
SKU: A3L980B03M-S
Produkt: Kobberlappsnorer
129,-
 
Kjøp
(103,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Viser 1-60 av 884 produkter 1 2 3 4 5 ... 15 Neste
Handlekurven
Handlekurven din er tom.
Konfiguratorer
Rett i postkassen
Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost
    Velg

 

 

Kategorier     Produsenter