Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Hjem   |   Kampanjer   |   Service   |   Kontakt oss   |   Om oss
    
   
Logg inn
Glemt passord?
Forsiden Datamaskiner Hjem/Fritid Kamera Komponenter Lagring Minne
Søk
 
 
   

Viser alle produktene i denne kategorien
Start wizard  
Endre søk
Sorter på 
Viser 1-60 av 115 produkter 1 2 Neste
Allied Telesis
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
SKU: AT-VT-KIT3
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 0Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
603,-
 
Kjøp
(482,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 10/ 100/ 1000T PCIE SCR FAST ETH ADPTRCARD
Allied Telesis 10/ 100/ 1000T PCIE SCR FAST ETH ADPTRCARD
SKU: AT-2912T-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 168,-
 
Kjøp
(934,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis PCI-Express Fiber Adapter Card
Allied Telesis PCI-Express Fiber Adapter Card
SKU: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 397,-
 
Kjøp
(1 117,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Allied Telesis 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
SKU: AT-2711FX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 404,-
 
Kjøp
(1 123,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001                   IN CARD
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
SKU: AT-2914SP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 853,-
 
Kjøp
(1 482,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901 ACCS
SKU: AT-2911SX/ST-901
2 675,-
 
Kjøp
(2 140,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
SKU: AT-2911SX/SC-901
2 675,-
 
Kjøp
(2 140,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
SKU: AT-2911SX/LC-901
2 675,-
 
Kjøp
(2 140,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector,  10/ 100/ 1000Base-T
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/ 100/ 1000Base-T
SKU: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 260,-
 
Kjøp
(2 608,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC connector,  and 10km single mode optics adapter card
Allied Telesis PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC connector, and 10km single mode optics adapter card
SKU: AT-2972LX10/LC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
4 706,-
 
Kjøp
(3 764,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
APPLE
APPLE USB Ethernet Adapter for MacBook Air med ledig USB 2.0-port
APPLE USB Ethernet Adapter for MacBook Air med ledig USB 2.0-port
SKU: MC704ZM/A
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
499,-
 
Kjøp
(399,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ASSMANN Electronic
ASSMANN Electronic DIGITUS USB 3.0 Type-C Gigabit Ethernet adaptor
ASSMANN Electronic DIGITUS USB 3.0 Type-C Gigabit Ethernet adaptor
SKU: DN-3024
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
339,-
 
Kjøp
(271,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ASUS
ASUS NIC PCIe 10G XG-C100C
ASUS NIC PCIe 10G XG-C100C
SKU: 90IG0440-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 598,-
 
Kjøp
(1 278,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
SKU: 90IG0490-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 874,-
 
Kjøp
(1 499,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter
SKU: F2CU040BTBLK
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
398,-
 
Kjøp
(318,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter Pass Thru /White
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter Pass Thru /White
SKU: B2B165bt
Grensesnitt: Strøm / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 264,-
 
Kjøp
(1 011,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
BUFFALO
BUFFALO MULTI GIGABIT PCI EXPRESS NETWORK ADAPTER                  IN PERP
BUFFALO MULTI GIGABIT PCI EXPRESS NETWORK ADAPTER IN PERP
SKU: LGY-PCIE-MG-WR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 193,-
 
Kjøp
(954,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL
DELL Adapter - USB-C to Gigabit Ethernet
DELL Adapter - USB-C to Gigabit Ethernet
SKU: DBQBCBC064
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
255,-
 
Kjøp
(204,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Adapter USB 3 to Ethernet Cable
DELL Adapter USB 3 to Ethernet Cable
SKU: 470-ABBT
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
409,-
 
Kjøp
(327,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Broadcom 5720 DP 1Gb NIC Low Profil
DELL Broadcom 5720 DP 1Gb NIC Low Profil
SKU: 540-BBGW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
1 014,-
 
Kjøp
(811,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profil
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profil
SKU: 540-BBHB
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
1 930,-
 
Kjøp
(1 544,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Broadcom 5719 Quad Port 1 Gigabit  Factory Sealed
DELL Broadcom 5719 Quad Port 1 Gigabit Factory Sealed
SKU: XF9VF
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 075,-
 
Kjøp
(1 660,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
SKU: 540-BBDV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
3 344,-
 
Kjøp
(2 675,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
SKU: 540-BBDS
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
3 783,-
 
Kjøp
(3 026,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe
DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe
SKU: 540-BBUN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 046,-
 
Kjøp
(3 236,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel Ethernet X540 DP 10Gb+I350 1G
DELL Intel Ethernet X540 DP 10Gb+I350 1G
SKU: 540-BBHI
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
4 661,-
 
Kjøp
(3 728,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork
DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork
SKU: 540-BBIV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 671,-
 
Kjøp
(3 736,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
SKU: 540-BBDW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 788,-
 
Kjøp
(3 830,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
SKU: 540-BBDR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 837,-
 
Kjøp
(3 869,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DIGITUS
DIGITUS NETWORK USB ADAPTER 10/100M CABL
DIGITUS NETWORK USB ADAPTER 10/100M CABL
SKU: DN-10050-1
Ekspertomtaler: 1 omtaler
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
184,-
 
Kjøp
(147,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
SKU: DN-10130
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 2,5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
202,-
 
Kjøp
(161,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
DIGITUS DIGITUS? Gigabit Ethernet USB 3.0 Type C Adapter
DIGITUS DIGITUS? Gigabit Ethernet USB 3.0 Type C Adapter
SKU: DN-3024
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
477,-
 
Kjøp
(381,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
D-LINK
D-LINK USB 2.0 ETH 10/ 100MBPS
D-LINK USB 2.0 ETH 10/ 100MBPS
SKU: DUB-E100
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
472,-
 
Kjøp
(377,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr
SKU: 656596-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
4 107,-
 
Kjøp
(3 285,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
SKU: 665249-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 184,-
 
Kjøp
(4 147,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise 10GB 2-port 534FLR-SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise 10GB 2-port 534FLR-SFP+ Adapter
SKU: 700751-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 260,-
 
Kjøp
(4 208,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr
SKU: 817749-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 364,-
 
Kjøp
(4 291,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640SFP28 Adptr
SKU: 817753-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 572,-
 
Kjøp
(4 457,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter
SKU: 716591-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
5 979,-
 
Kjøp
(4 783,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise QMH2572 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter
Hewlett Packard Enterprise QMH2572 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter
SKU: 651281-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 8Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
7 854,-
 
Kjøp
(6 283,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 361T Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 361T Adptr
SKU: 652497-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
10 834,-
 
Kjøp
(8 667,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 557SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 557SFP+ Adapter
SKU: 788995-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
11 855,-
 
Kjøp
(9 484,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 8000 4-port 16Gb Fibre Channel Adapter
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 8000 4-port 16Gb Fibre Channel Adapter
SKU: H6Z00A
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
52 001,-
 
Kjøp
(41 600,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
HP
HP USB-C TO RJ45 ADAPTER F/ DEDICATED NOTEBOOK            IN ACCS
HP USB-C TO RJ45 ADAPTER F/ DEDICATED NOTEBOOK IN ACCS
SKU: V7W66AA
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
396,-
 
Kjøp
(316,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
HP USB-C to RJ45 Adapter
HP USB-C to RJ45 Adapter
SKU: V7W66AA#AC3
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
396,-
 
Kjøp
(316,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
HP USB-C to RJ45 Adapter Factory Sealed
HP USB-C to RJ45 Adapter Factory Sealed
SKU: 855560-001
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
514,-
 
Kjøp
(411,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
HP INTEL Ethernet I210-T1 GbE NIC
HP INTEL Ethernet I210-T1 GbE NIC
SKU: E0X95AA
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
560,-
 
Kjøp
(448,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
HP INTEL ETHERN I350-T2 2-PORT 1GB F/ DEDICATED WORKSTATION         IN EXT
HP INTEL ETHERN I350-T2 2-PORT 1GB F/ DEDICATED WORKSTATION IN EXT
SKU: V4A91AA
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
1 379,-
 
Kjøp
(1 103,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
I-TEC
I-TEC PCIE CARD GB ETHERNET 1000/ 100/ 10 MBPS CARD
I-TEC PCIE CARD GB ETHERNET 1000/ 100/ 10 MBPS CARD
SKU: PCEGLAN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
103,-
 
Kjøp
(82,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
I-TEC USB-C FLAT ETHERNET ADAP . CABL
I-TEC USB-C FLAT ETHERNET ADAP . CABL
SKU: C31FLATLAN
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
225,-
 
Kjøp
(180,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
I-TEC USB-C METAL GLAN ADAPTER USB-C TO RJ-45/ UP TO 1 GBPS ACCS
I-TEC USB-C METAL GLAN ADAPTER USB-C TO RJ-45/ UP TO 1 GBPS ACCS
SKU: C31METALGLAN
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
250,-
 
Kjøp
(200,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO
LENOVO Single Port Gigabit Ethernet Adapter
LENOVO Single Port Gigabit Ethernet Adapter
SKU: 4XC0H00338
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
946,-
 
Kjøp
(756,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO Intel I350-T2 2xGbE BaseT
LENOVO Intel I350-T2 2xGbE BaseT
SKU: 00AG510
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
1 635,-
 
Kjøp
(1 308,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO INTEL X520-DA2 PCI-E 2.0 X8 DUAL PORT 10GIGE LP
LENOVO INTEL X520-DA2 PCI-E 2.0 X8 DUAL PORT 10GIGE LP
SKU: 49Y7960
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 368,-
 
Kjøp
(2 694,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO INTEL I350-T4 4-PORT ETHERNET EXPANSION CARD
LENOVO INTEL I350-T4 4-PORT ETHERNET EXPANSION CARD
SKU: 4XC0R41416
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
3 454,-
 
Kjøp
(2 763,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO ThinkSystem Intel I350-T2 PCIe 1Gb 2-Port RJ45 Ethernet Adapter
LENOVO ThinkSystem Intel I350-T2 PCIe 1Gb 2-Port RJ45 Ethernet Adapter
SKU: 7ZT7A00534
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
4 221,-
 
Kjøp
(3 376,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
LENOVO Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter Factory Sealed
LENOVO Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter Factory Sealed
SKU: 49Y7970
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 661,-
 
Kjøp
(3 728,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
LINKSYS BY CISCO
LINKSYS BY CISCO USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter USB til RJ45
LINKSYS BY CISCO USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter USB til RJ45
SKU: USB3GIG-EJ
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
302,-
 
Kjøp
(241,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
NETGEAR
NETGEAR 2PT 40G QSFP+ PORT CARD (APM402XL)
NETGEAR 2PT 40G QSFP+ PORT CARD (APM402XL)
SKU: APM402XL-10000S
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 202,-
 
Kjøp
(4 161,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
QNAP
QNAP USB 3.0 to single port RJ45 5GbE/ 2.5GbE/ 1GbE/ 100MbE adapter bus powered USB type-c 20cm USB-C to USB-A cable
QNAP USB 3.0 to single port RJ45 5GbE/ 2.5GbE/ 1GbE/ 100MbE adapter bus powered USB type-c 20cm USB-C to USB-A cable
SKU: QNA-UC5G1T
Ekspertomtaler: 8 omtaler
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 423,-
 
Kjøp
(1 138,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Viser 1-60 av 115 produkter 1 2 Neste
Handlekurven
Handlekurven din er tom.
Konfiguratorer
Rett i postkassen
Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost
    Velg

 

 

Kategorier     Produsenter